Growtopia Ve Oyunlar Nedir

Growtopia Dünyada En Çok Oynanılan Bir İnternet Oyunudur

Bu Oyun Minecrafta Benzer Bir Oyun Bu Oyunda Amac Pro Olmaktır

Bir Dünya Kilidi Koydunuzda Tüm Dünyayı Korumuş Olursunuz

Bir Koca Kilit Koydunuzda 500 Block Yer Kaplar Bir Büyük Kilit Koydunuzda

200 block yer kaplar bir küçük Kilit koydunuzda 50 block yer kaplar

Bu indir.jpgOyundaki Kilitler/En Büyük Kilitler Diamond

lock ve Emerald Lock BlackLock

 

Diamond Lock

 

hqdefault.jpg

 

 

 

Emerald Lock

 

Locks.png

Small Lock-Big Lock-Huge Lock-World Lock

indir.png BlackLock

Nasıl Scam İnsanlar ???
ben Scam Hiç Have Been.
Ben orada bulundunuz mu Scam cultist Hood, Ejderha El, cultist Robe ve diğerleri .. Tamam başlayalım 1. Damla Oyunu Bu … Ünlü Scam Kendi olmalı, İlk .. ödüller ödül olun nadirdir Ör: -Dragon El       -10 WLS Yayın ve söylemek “ÜCRETSİZ EŞYALAR” Sonra Birisi onu çekin gelip açılan oyunu oynamak için ona sorduğumda o / Ban Adı ‘Something … Wrote Bırak zaman ya da ‘/ Kick Adı’ (o nadir düşürdüğünüzde bu kullanın) # 2 2 Dünya Dolandırıcılar Sen 2 Dünya + 2 Kapı mı gerekir Dünya 1 Dolandırıcılar Make için Dünya Dolandırıcılar 1 Kapı olun bir kişi .. Şimdi u zaten daha önce gördünüz düşünün Üst kattan kapıdan Dolandırıcılar Dünyada kapı: ayar sadece id örnek: ID: growtopia Hedef Dünya: Sonra, Dor ayar Worlds Dolandırıcılar bu Dünya ayar Nameworld; growtopia Bitti … 3. Dolandırıcılar için insanlar sorma Yayın ” “ME Dolandırıcılar YARDIM herhangi dolandırıcılığı orada isterseniz o zaman ona söyleyecek” daha sonra “damla oyunu için ödüller bırakınO’na erişin ve o düştüğünde ödül ona tekme ve ödüller almak 4. ev Giriş Kamu ev Entrance yapın | ~~sadece o Dirt mı Say ve koymak |) ~~ ) Ev Giriş mı …. Oradaki nadir öğeleri koyun And Go Açık To Kamu Sen 2 hesabı ya da 1 hesabı .. kullanabilirsiniz iyi kullanım 2 satmak ve daha sonra Dünya 5. WLS ve Çim Dolandırıcılar Sen? Bu Sağ bilin A WLS (Sadece 1) koyun ve WLS içinde 200/100 ot koymak … bundan sonra fırın istiridye veya biraz veya koymak … ve .. İnsanlar göreceksiniz su koyun bu 1 WLS daha o ise 6. Drop Oyunu 2 Hesapları … bir Damla Oyunları olun . ve insanlar Trust Sen To Make Your Diğer Hesabı kullanın Ejderha Hand: Sen Ödül EX Drop ‘ve Sonra Your Diğer Hesap Bırak sancak ve söylemek sİZE WIN ‘ve ejderha el verin u bir dolandırıcı eğer insanlar güvendiğiniz ,,,, bundan sonra insanlardan daha nadir bir şey düşecek ve u onu yasaklamak veya ona tekmehahahahahahahaha ! şimdiye kadar bu deneyin ve 17 WLS olsun 7. Giveaway Dolandırıcılar A 1 WL Giveaway olun Zaten Giveaway … Say ” Ana 1 WL “Kim sonra o nadir bir şey düştüğünde sonra Birisi diyor ‘Me’ U onu çekin onu yasağı ve wl almak hahahaha … oku için Teşekkür bu Better Başarı !!!!Made By: Franky Agustinus ZİYARETİ ‘FARMOSX’ (Hareketsiz Noob T_T)

Dolandırıcılar genellikle bunun için çok çalışma olmadan öğeleri kazanmak için, oyuncular tarafından yapılan yasadışı eylemler vardır. eğlenmek için ya da yasadışı diğer oyuncuların ürün elde etmek için ya Çoğu oyuncu aldatmaca.

Growtopia böyle şeyler yapıyor üzerine kaşlarını çattı ve CAN  size Growtopia yasaklandı olsun! Eğer aa aldatmaca gerçekleşiyor dünyasına girmek gerektiğini, sen (bu da kandırdı varlık başkalarının önlemeye yardımcı olabilir) mümkün olduğunca çabuk dünyayı terk teşvik edilmektedir. Eğer devam eden bir aldatmaca, nazik onları mesajlaşma yoluyla moderatörleri bilgilendirmek görürseniz (iletiye moderatör, / msg <moderatör name>). Gereksiz dertte, sen yanı sıra diğer oyuncular koymak olabilir kendiniz dolandırıcılığı ile ilgili herhangi bir sorunları çözmek için çalışmayın.

forumda, hatta görüntü veya video klipleri ile, bu tür dolandırıcılığı Raporlama veya Destek Ekibi bir e-posta göndererek bir şey yapmaz. Destek Ekibi aldatmaca fotoğraf veya klipler kabul etmiyoruz ve forum gibi dolandırıcılığı rapor bir yer değildir.

NOT: dolandırıcılığı ve nasıl onları rapor Growtopia dünya STOPDONTDROP ziyaret etmek hakkında daha fazla bilgi için, dolandırıcılığı ile ilgili yardıma ihtiyacınız gerekir.

3 Haziran 2015 tarihi itibariyle, kamu bloklar kaplı sandıklarda ürün ve ürün, gevşek bırakılan öğeleri ile bir dünya ticaret mümkün değildir. Bu yama dünya ticaretine ilişkin neredeyse TÜM dolandırıcılığı sonlandırıldı.

Dolandırıcılar Türleri

Bu bölümde oyunda dolandırıcılığı çoğu hakkında bilgilendirmektir. Bu bölümde fikir almak etmeyin ve oyunda bunlara teşebbüs etmeyin. Daha önce belirttiğimiz gibi ne bu cezalandırılabilir.

Drop Oyunu

Ekran 4.23.01 PM 2015-06-06 Shot

Devam eden Oyunu Bırak

Drop Oyunu en yaygın dolandırıcılık biridir. Dolandırıcı bir ödül kazanmak için yere kendi öğeleri düşmesi katılımcılar / kurbanları söyler. Ancak, öğeleri bırakarak üzerine yasaklı / tekme edilecektir. Dolandırıcı da geri kalem (ler) almasını engelliyor, senin öğe üzerinde bir blok yerleştirebilir.

Scammer yapmak size söyler ne olursa olsun mecbur değil tavsiye edilir. Scammer dünyayı terk bile, o kilit erişimi olan bir müttefik olabilir. Birisi size söyler eğer hiç bir öğe düşürmeyin. Çoğu zaman, bu bir aldatmaca olduğunu.

Bir moderatör barındırılan bir oyun karşılaşırsanız, spekülasyon ve katılımcı vardı oyuncuların lanetli ve gönderilecek Hell scammer ve yardımcıları olacak iken, yasaklı tarafından  Moderatör .

Bir moderatör çevrimiçi olması durumda, onlara özel mesaj göndermek ve dünyayı terk hemen . O zaman çevrimiçi hiçbir moderatörler varsa, ancak, sadece dünyayı terk.

Drop Oyunu Tip 2

Bu Dolandırıcı dünyayı kilitlemek ve mağara arka tarafından gizli iki oda 1 mağara girişinde var olanak sağlayan damla oyunu.Eğer rares damla sonra, dolandırıcı mağara girişinde ve aldatmaca öğeleri girecek. onlar odada duvar kağıtları ile aldatmaca olabilir ki ikinci yolu. Eğer öğeleri bırakın onlar duvar içine atlamak ve onları alacak. Be dikkatli siyah ya da beyaz duvar kağıtları gibi bazı duvar kağıtları sonraki zaman o rengin bir blok zorlukla görebilir. Onlar gizli geçitler veya başka herhangi bir giriş kullandığınızda bu aldatmaca üçüncü versiyonu. halka ayarı onlar öğeleri almak girebilirsiniz.

Bu Drop Oyunu benzersizdir. Dolandırıcı, iki odadan oluşur ve ağırlıklı olarak inşa edilmiş dünyayı kilit sağlayan Mağara Arka Plan bir ile veya herhangi bir başka karanlık duvar kağıtları Mağarası girişinde iki oda. Dolandırıcı diğer odasında öğeleri bırakın size söylerdim. Eğer kapalı engellenir gibi göründüğü bu yana onları öğeleri almak için, bu mümkün değildir. Eğer öğeleri bırakın, onlar mağara girişinde girin ve öğeleri alabilir.

onlar gibi (birbirleri ile benzer doku paylaşan bloklarla yapılmış bir oda ve bir duvar kağıdı gitmek istiyoruz, başka bir türüdür. Eğer ürün damla gibi, dolandırıcı sen ve odasına duvar kağıdı içinden yürüyeceğiz öğeleri almak.

Onlar yapılmış bir odada öğeleri damla size zaman bir damla oyunu benzer başka türüdür Ahşap Bloklar .Oyunlar/Minecraft/

 

küplerle çeşitli tasarımlar yapmanızı sağlayan 3 boyutlu oyundur. Programın ilk sürümleri Markus “Notch” Persson tarafından yazılmıştır ve Notch’un kurduğuMojang şirketi çatısı altında geliştirilmektedir. Oyun; Dwarf Fortress, RollerCoaster Tycoon, Dungeon Keeper ve Infiniminer oyunlarından ilham alınarak geliştirilmiştir. Minecraft, 16 Mayıs 2009‘da halka açık sürümden önce toplam 1 haftada yazılmış ve TIGSource forumlarında yayınlanmıştır ve oyun popülerliğini, dikkate değer ölçüde bu forumdan kazanmıştır.

Oyun ilk sürümden beri güncellenmeye devam etmektedir. Oyun ile birlikte Mojang, daha sonra 2,5 milyar $‘a Microsoft‘a satılmıştır. Minecraft’ın 3 platformu vardır: Pocket Edition (mobil sürümü), Computer Edition (bilgisayar sürümü) ve Console Edition (konsol sürümü). Ayrıca ileride çıkması planlanan eğitim amaçlı Education Edition (eğitim sürümü) üzerinde çalışmalar yapılmaktadır.[3] Son olarak oyunun 1.10.2 sürümü çıkmıştır.

Minecraft’ın iki tane oyun biçimi vardır. Bunlardan biri 18.11.2011 tarihinde çıkan tam sürüm (Minecraft 1.0.0) ve internet üzerinden oynanabilen Klasik (Classic)’dir. Her ikisinin de tek ve çoklu oyunculu oynanma seçeneği vardır. Bütün oyun tipleri online oyunda kullanılabilir.

1. Klasik (Classic), size oyunun sadece inşa için gerekli olan bloklarından sınırsız sayıda sunar. (Tarayıcı ortamında oynanır ve güncelleme desteği kesilmiştir.).

2. Tam Sürümde ise beş adet oyun tipi bulunur;

 • Hayatta Kalma (Survival): Bu modda iken hayatta kalmak için yaratıklarla savaşabilir, birçok çeşit el yapımı eşya yapabilir, yaptığınız silahları veya aletleri büyüleyebilirsiniz. Hayatta Kalmada bloklar sınırlı sayılabilir, ancak dünya sonsuz (aslında 64000×64000) olduğu için hiçbir blok sınırlı sayıda değildir. /gamemode 0 veya /gamemode survival ya da /gamemode s komutlarıyla bu moda geçilir.
 • Zorlayıcı (Hardcore): Normal Hayatta Kalma kuralları geçerlidir fakat bu modda herhangi bir şekilde öldüğünüz takdirde dünyanız yok olur, tüm eşayalarınız silinir ve baştan başlarsınız. 1.9’dan itibaren silmek yerine sonsuza kadar izleyici moda geçmeyi de seçebilirsiniz. Ayrıca oyun zorluğunu değiştiremez hep zor modla eşdeğer olan zorlayıcı zorluk derecesinde oynarsınız. Hile kullanarak bu moda geçilemez.
 • Yaratıcı (Creative): Oyundaki her tür malzemeyi kullanarak Klasik gibi can veya açlık gibi sınırları ve tecrübe seviyesi olmadan kendi tasarımlarınızı oluşturabilmenizi sağlar. Yaratıcı modda uçabilir ve her tür bloğu anında kırabilirsiniz (Katman kayası dahil). /gamemode 1 veya /gamemode creative ya da /gamemode c komutlarıyla bu moda geçilir ve canavarlara karşı görünmez olursunuz.
 • Macera (Adventure): 1.4.2-1.8 sürümleri arasında bu modda bloklar yalnızca doğru aletlerle kazılabilir. Daha eski ve daha yeni sürümlerde hiç kazılamaz. İnternette birçok Macera Haritası bulabilirsiniz. Adventure’da Hayatta Kalma Modunda olduğu gibi can ve açlık barları vardır. Bir oyuna Macera modunda başlayamazsınız. /gamemode 2 veya /gamemode adventure komutları ile bu moda geçilir.
 • Seyirci (Spectator): 1.8 güncellemesi ile eklenen bir oyun modudur. Oyuncu dünya ile etkileşimde bulunamaz ve sürekli uçarak olayları izler. Oyuncunun varlığı doğma, yaratılma mekaniklerini etkileyecektir. Yaratıkların veya diğer oyuncuların üstüne tıklanıldığında onların dünyayı nasıl gördüğüne bakılabilir. /gamemode 3 veya /gamemode spectator komutu ile geçilir.

Oyunun görüntü kalitesi aynı dönemde yapılmış diğer oyunlara göre çok düşüktür fakat Doku Paketleri (Texture Pack) adı verilen dosyalar ile biraz daha iyi ve şekilli olabilir. 1.7 sürümü ile Doku Paketi karıştırabilmekteyiz. Ayrıca 1.6 sürümünde gelen bir yenilik olan Resource Pack (Kaynak Paketi) ile görüntü ile birlikte ses de değiştirilebilir.

Oyunun sitesi http://www.minecraft.net’dir. Oyunun yapımcısı olan şirket Mojang’ın sitesi ise http://www.mojang.com’dur. Minecraft 26.95 $’dır Minecraft’ı satın almak için bir e-mail’inizin ve Mojang hesabınızın olması gerekmektedir. Kredi kartı geçerlidir.

 • Sunucular: Sunucular Minecraft’ı çok oyunculu oynayabilmemizi sağlar. Oyunu arkadaşlarınızla oynamak için minecraftserver.jar veya minecraftserver.exe’ye ihtiyacınız var. Daha sonra ise minecraftserver.jar veya minecraftserver.exe’yi çalıştırmalısınız. Sonra ise Hamachi IPv4 adresinizi server.properties dosyasındaki (Not defteri ile açılabilir) “server ip” kısmına yazıp serveri çalıştırın. Sonrasında da IPv4 adresinizi Multiplayer(Çok Oyunculu) bölümündeki Direct Connect (Doğrudan Bağlan) bölümüne yazıp kendi açtığınız Minecraft Sunucunuzda oynamaya başlayabilirsiniz. (Add Server (Sunucu Ekle) bölümündeki Server Adress kısmına IPv4 adresinizi yazıp, üst tarafa da (Server Name) sunucunuzun adını yazıp tamam da diyebilirsiniz. Server Name bölümüne sunucunuzun adını yazdığınızda, başkalarının sizin sunucunuza bağlanırken göreceği ismi değil, sizin Çok Oyunculu bölümünü açtığınızda karşınızda göreceğiniz sunucularda kendi sunucunuzun ismini belirlemiş olursunuz/GTA/
  Grand Theft Auto (seri)
  Geliştirici(ler) Rockstar North
  (eski adıyla DMA Design)
  Rockstar Leeds
  Rockstar Toronto
  Rockstar Lincoln
  Yayımcı(lar) Rockstar Games
  Capcom (Japonya, 2001–2008)
  Tasarımcı(lar) David Jones[1]
  Dan Houser
  Sam Houser
  Mike Dailly[2]
  Zachary Clarke
  Platform(lar) Android
  Dreamcast
  Game Boy Color
  Game Boy Advance
  iOS
  Microsoft Windows
  MS-DOS
  Nintendo DS
  OS X
  PlayStation
  PlayStation 2
  PlayStation 3
  PlayStation 4
  PlayStation Portable
  Xbox
  Xbox 360
  Xbox One
  Tür(ler)i Aksiyon-macera, serbest dünya, suç

  Grand Theft Auto, resmi kısaltması ile GTA, oyun programcısı David Jones ve Mike Dailly[2], Dan ve Sam Houser kardeşler ile oyun tasarımcısı Zachary Clarke tarafından yaratılan video oyunu serisidir. İlk olarak Rockstar North (eski adıyla DMA Design) tarafından Birleşik Krallık’da geliştirilmiş ve Rockstar Games tarafından yayımlanmıştır. Serinin adı büyük otomobil soygunu anlamına gelen “grand theft auto” teriminden gelmektedir.

  Seride geçen hayali mekanlar Amerikan şehirlerinden esinlenilerek tasarlanmıştır. Oyunlar oyuncuların hikayede ilerleyebilmek için görev yapabildikleri, bununla birlikte aksiyon-macera, sürüş, rol yapma, gizlilik ve yarış elementlerini de içeren serbest dünya üzerine odaklanmıştır. Serinin konusu genellikle Amerikan kültürünün komedi ile eleştirisi olsa da yetişkinlere yönelik doğası ve şiddet teması ile tartışmalara neden olmuştur. Oyunların konusu suç dünyası içerisinde farklı nedenlerle yükselmeye çalışan farklı ana karakterlere odaklıdır. Yan karakterler genellikle ana karaktere ya da onun örgütüne ihanet eden veya ana karakterin ilerlemesini yavaşlatan karakterlerden oluşmaktadır.

  Video oyunu geliştiricisi DMA Design günümüzde on oyun ve dört geliştirme paketine sahip olan seriyi geliştirmeye 1997 yılında başlamıştır. Serinin üçüncü oyunuGrand Theft Auto III üç boyutlu grafikleri seriye kazandırmış ve bir dönüm noktası olması sebebiyle ilham kaynağı olduğu gibi serbest dünya aksiyon oyunlarının “Grand Theft Auto benzeri” adlandırılmasına neden olmuştur. Sonraki oyunlar Grand Theft Auto III’nin kurduğu konsepti devam ettirmiştir. Michael Madsen, Ray Liotta, Burt Reynolds, Dennis Hopper, Danny Trejo, Gary Busey, Samuel L. Jackson, Chris Penn, James Woods, Joe Pantoliano, Debi Mazar, Jenna Jameson,Frank Vincent, Robert Loggia, Ricky Gervais, Andy Dick, Debbie Harry, Kyle MacLachlan, Phil Collins and Peter Fonda[3] gibi sinema ve müzik sanatçıları çeşitli karakterleri seslendirmiş ve Aralık 2012 itibariyle seri, toplamda 125 milyondan fazla kopya satarak ticari başarı sağlamıştır. Grand Theft Auto serisinin dördüncü döneminde Michael Hollick, Jason Zumwalt ve Scott Hill gibi daha az tanınan aktörlere yer verilmiştir.

  Her oyunu oyuncuları büyük bir şehirde taklitçi ya da suça ortak olmayı ve oyunun verdiği yönergeler aracılığıyla organize suç dünyasında yükselmeye çalışan bir birey olmasını sağlar. Oyuncu yeraltı dünyasındaki önemli kişiler ve büyük idoller (örn: Mafya babası) tarafından hikayenin ilerleyişine göre çeşitli görevler almaktadır. Adam öldürme ve bazı ağır suçlar olağandır. Taksi kullanma, sokak yarışı yapma, otobüs kullanma ya da helikopter ve uçak kullanmayı öğrenme gibi aktiviteler(aynı zamanda görev olabilen) eklenmiştir.

  Grand Theft Auto III ve sonraki oyunlarında daha fazla seslendirme, radyo istasyonu ve Amerikan kültürünü yansıtan müzikler kullanılmıştır.

  Kurgu[değiştir | kaynağı değiştir]

  Grand Theft Auto serisi gerçek dünyanın kurgulanmış ve farklı zaman dilimlerindeki yerlerinde geçer. Serinin New York‘dan esinlenilerek tasarlanan Liberty City,Miami‘den esinlenilerek tasarlanan Vice City, Los Angeles‘dan esinlenerek tasarlanan Los Santos, San Francisco‘dan esinlenerek tasarlanan San Fierro, Las Vegas‘dan esinlenerek tasarlanan Las Vanturas ve California‘dan esinlenilerek tasarlanan birçok şehri, kırsal alanı, dağlık alanı ve kasabayı içinde bulunduran San Andreas eyaletinde geçmektedir. İlk oyundaki San Andreas eyaletinde yalnızca San Francisco’dan esinlenilmiştir. Eklenti paketleriyle oyun şehri Londra üzerine inşa edilmiştir.[4]

  • Minecraft: Story Mode Büyük İndirim !

   Geçtiğimiz aylarda piyasaya çıkan Minecraft: Story Mode , oyuncuları büyük bir hayal kırıklığına uğratmıştı.. Oyuncuların beklediği gibi olmayan oyun istediği ilgiyi göremedi..www.minecraftevi.com

  • KASIM 21, 2015

   Minecraft 15w47b Güncelemesi

   Bu güncelemede uzun zamandır olan bazı buglar , yeni sesler ve Skinler ile ilgili bir güncelleme geldi  eklendi.

  • EKİM 15, 2015

   Minecraft 15w42a Snapshot Çıktı Peki Ne Eklendi

   Bu snapshota yine güzel şeyler eklediler. Şimdi onlara teker bakalım.

  • EKİM 1, 2015

   Minecraft Story Mode 2.Fragman Çıktı !

   13 Ekimde çıkacak olan Minecraft Story Mode : Taşın Emri’nin 2.Fragmanı Sizlerle

   • Minegazi’de Cinayet

    Harita Kurulumu Başlat’a tıklayıp Çalıştır yazıyoruz. Açılan pencere %appdata% yazıyoruz. Karşımıza gelen pencereden .minecraft klasörüne tıklıyoruz. Dosyamızı rardan çıkarıp Saves klasörünün içine atıyoruz. 1.8 .3 Sürümüyle Uyumludur.

   • HAZİRAN 14, 2015

    Lucky Block Harita

    Harita Kurulumu Başlat’a tıklayıp Çalıştır yazıyoruz. Açılan pencere %appdata% yazıyoruz. Karşımıza gelen pencereden .minecraft klasörüne tıklıyoruz. Dosyamızı rardan çıkarıp Saves klasörünün içine atıyoruz. 1.8.6 1.8 Sürümleriyle Uyumludur.

   • HAZİRAN 12, 2015

    Godzilla Harita

    Harita Kurulumu Başlat’a tıklayıp Çalıştır yazıyoruz. Açılan pencere %appdata% yazıyoruz. Karşımıza gelen pencereden .minecraft klasörüne tıklıyoruz. Dosyamızı rardan çıkarıp Saves klasörünün içine atıyoruz. 1.8.6 1.8 Sürümüyle Uyumludur.

   • HAZİRAN 10, 2015

    Harikalar Diyarı Haritası

    Harita Kurulumu Başlat’a tıklayıp Çalıştır yazıyoruz. Açılan pencere %appdata% yazıyoruz. Karşımıza gelen pencereden .minecraft klasörüne tıklıyoruz. Dosyamızı rardan çıkarıp Saves klasörünün içine atıyoruz. 1.8  1.8.4 Sürümleriyle Uyumludur.

   • HAZİRAN 8, 2015

    Ejderha Yumurtası

    Harita Kurulumu Başlat’a tıklayıp Çalıştır yazıyoruz. Açılan pencere %appdata% yazıyoruz. Karşımıza gelen pencereden .minecraft klasörüne tıklıyoruz. Dosyamızı rardan çıkarıp Saves klasörünün içine atıyoruz. 1.8 Sürümüyle Uyumludur.

   • HAZİRAN 8, 2015

    Düğün Felaketi (Wedding Disaster) Haritası

    Harita Kurulumu Başlat’a tıklayıp Çalıştır yazıyoruz. Açılan pencere %appdata% yazıyoruz. Karşımıza gelen pencereden .minecraft klasörüne tıklıyoruz. Dosyamızı rardan çıkarıp Saves klasörünün içine atıyoruz. 1.8 Sürümüyle Uyumludur.

   • NİSAN 29, 2015

    Tomb Raider IV Macera Haritası

    Harita Kurulumu Başlat’a tıklayıp Çalıştır yazıyoruz. Açılan pencere %appdata% yazıyoruz. Karşımıza gelen pencereden .minecraft klasörüne tıklıyoruz. Dosyamızı rardan çıkarıp Saves klasörünün içine atıyoruz.

   • NİSAN 28, 2015

    Backflip Madness Haritası

    Harita Kurulumu Başlat’a tıklayıp Çalıştır yazıyoruz. Açılan pencere %appdata% yazıyoruz. Karşımıza gelen pencereden .minecraft klasörüne tıklıyoruz. Dosyamızı rardan çıkarıp Saves klasörünün içine atıyoruz.

   • NİSAN 11, 2015

    Uykusuz Geceler Haritası – 1.8

    Uyumlu olduğu Minecraft sürümleri :1.8.3 – 1.8 Harita Kurulumu

   • NİSAN 10, 2015

    Pacman Harita 1.8.3/1.8

    Harita Kurulumu Başlat’a tıklayıp Çalıştır yazıyoruz. Açılan pencere %appdata% yazıyoruz. Karşımıza gelen pencereden .minecraft klasörüne tıklıyoruz. Dosyamızı rardan çıkarıp Saves klasörünün içine atıyoruz.

   • NİSAN 6, 2015

    StoneFast Haritası – 1.8

    Uyumlu olduğu Minecraft sürümleri :1.8 Harita Kurulumu

   • MART 24, 2015

    Stranded Raft Mapi

    Harita Kurulumu Başlat’a tıklayıp Çalıştır yazıyoruz. Açılan pencere %appdata% yazıyoruz. Karşımıza gelen pencereden .minecraft klasörüne tıklıyoruz. Dosyamızı rardan çıkarıp Saves klasörünün içine atıyoruz.

Reklamlar